fbpx

2022
Princess V55

Under produksjon • V55051

Propulsion

Motorer 2x Volvo Penta D13
Kraft 2x 1000 hp
Toppfart, ca 35 kn
Motortype Innenbords
Drifttype Aksel
Drivstoff Diesel

Dimensjoner

Lengde 17.82 m
Bredde 4.65 m
Dypte, ca. 1.4 m
Vekt, ca 27500 kg
Drivstoffkapasitet 2x 1100 L
Vann kapasitet 1x 550 L
Septiktank 1x

ANNEN

Produsent Princess Yachts Limited
Designer Olesinski
Båtkategori Motor
Skrogform Planing
Material Glasfiber
El. system 24 V
Sengeplasser / Kabiner / WC 6 / 3 / 2

En unik möjlighet för leverans av en Princess V55, årsmodell 2022, som blir färdigbyggd Oktober 2021. Varvets senaste modell i V Class serien. Elektrisk taklucka i glasfiber och stängbar dörr förlänger säsongen tidig vår och sen höst. Under varma sommardagar körs salongsdörren ner under durk och öppnar upp till den härlig daycruiser. Båten har dessutom tre kabiner, jollegarage och pentry upp i salongen.

Bilder och video är av en systerbåt och kan innehålla tillvalsutrustning som inte ingår i denna båt. Kontakta oss för en detaljerad utrustningslista på båten i beställning hos tillverkaren.


Informasjonen på denne båten er gitt i god tro og antas å være nøyaktig, men kan ikke garanteres. En kjøper, eller hans inspektør, bør undersøke slike detaljer og betingelser som kjøperen ønsker å validere. Vi forbeholder oss retten til å gjøre endringer eller at båten ikke lenger er til salgs.

contact
contact

KONTAKT OSS

Vi gleder oss til å komme i kontakt med Deg!

BESTILLE DELER

Hvis tilbehør eller reservedel du ønsker ikke er tilgjengelig i vår nettbutikk?

Princess Yachts Norway AS

Åpningstider
Mandag – Fredag 09:00 – 16:30
Andre tider etter avtale.

Åpningstider
Månd – Fred 9:30 – 18 (sommer)
Månd – Fred 9:30 – 17 (vinter)
Andre tider etter avtale.

Princess Yachts West Sweden AB

Åpningstider
Mandag – Torsdag 07:30 – 17:00
Fredag 07:30 – 14:00
Andre tider etter avtale.

Princess Yachts Denmark ApS

Åpningstider
Mandag – Fredag 09:00 – 17:00
Andre tider etter avtale.

EIER & STYRET

Sverige | Norge | Danmark

benny-martinsson_2017-sv_500x500px
Benny Martinsson

Eier | Styremedlem
CEO
benny@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 10

jessica-martinsson_southampton-2017-sv_500x500px
Jessica Martinsson, M.Sc.

Eier | Styremedlem
Salg, markedsføring & økonomi
jessica@princessyachts.se
M: +46 70 668 77 13

Lars Falkeskog

Eier | Styreleder

DET NORSKE KONTORET BERGEN

svein-erik-palmstrom_oslo-2017-sv_500x500px
Svein Erik Palmstrøm

Managing Director Norge & Salg
sveinerik@princessyachts.no
M: +47 477 62 069

petter-mork-knudsen-sv_500x500px
Petter Mork Knudsen

Salg & Service West Norge
petter@princessyachts.no
M: +47 918 42 349

seweryn-jaeger-sv_500x500px
Seweryn K. Jæger

Innkjøpere & Deler Salg
support@princessyachts.no

Robert-Pedersen
Robert Pedersen

Verkstadsleder
robert@princessyachts.no
M: +47 459 53 020

Stian-Ostebrod
Stian Østebrød

Mekaniker

fredrik_fluge_nielsen_web
Fredrik Fluge Nilsen

Mekaniker

DET NORSKE KONTORET OSLO

Eva-Dammen-100
Eva Dammen

Manager East Norge & Salg
eva@princessyachts.no
M: +47 477 60 887

stein-ulltveit-moe
Stein Ulltveit-Moe

Salg & Service East Norge
stein@princessyachts.no
M: +47 477 59 663

profile
Rekruttering pågår

Mekaniker

seweryn-jaeger-sv_500x500px
Seweryn K. Jæger

Innkjøpere & Deler Salg
support@princessyachts.no

DET SVENSKE KONTORET

Alexander-Tilly
Alexander Tilly

Sales Executive
alexander@princessyachts.se
M: +46 70 644 28 42

profile
Jane Cooper

Finance Manager Scandinavia
finance@princessyachts.se
T +46 70 644 21 30

nellie-petersen
Nellie Petersen

Markedskoordinator Scandinavia
marketing@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 51

seweryn-jaeger-sv_500x500px
Seweryn K. Jæger

Innkjøpere & Deler Salg
support@princessyachts.se

jesper-rohlander-sv_500x500px
Jesper Röhlander

Service Manager Sverige
jesper@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 02

Kalle-Wallin
Kalle Wallin

Technical Aftersales
kalle@princessyachts.se

DET DANSKE KONTORET

peter-vinther-sv_500x500px
Peter Vinther

Managing Director Danmark & Salg
peter@princessyachts.dk
M: +45 40 10 18 84

Thomas-Lykke
Thomas Lykke

Sales Executive
thomas@princessyachts.dk
M: +45 40 24 18 84

seweryn-jaeger-sv_500x500px
Seweryn K. Jæger

Innkjøpere & Deler Salg
support@princessyachts.dk

Michael-schmidt-500x500
Michael Schmidt

Mekaniker
support@princessyachts.dk
T: +45 32 67 13 25

Veit-Kormannshaus-Krei
Veit Kormannshaus Krei

Mekaniker
support@princessyachts.dk
T: +45 32 67 13 25