Eksklusiviteten, som allerede kjennetegner den tidligere fiskerbyen med sine dyre superbiler, koselige restauranter og luksushoteller, får et oppsving når Cannes Yachting Festival, Europas største flytende båtutstilling, holdes mellom 10. og 15. september. Her valfarter båtentusiaster fra hele Europa til byen, nærmere bestemt havnene Vieux Port og Port Canto, hvor omkring 600 luksusyachter ligger fortøyd under disse dagene. Mange av dem er nye modeller som produsentene vil vise frem for første gang.

Åtte Princess yachter vil bli vist på årets Cannes Yachting Festival 2024, inkludert verdenspremieren av den helt nye Princess S80.

Besøk oss på messen i havnen Le Vieux Port og fordyp deg i Princess håndverk og den detaljrikdom og kvalitet som verftets over 3400 ansatte i Plymouth, England leverer. Vårt skandinaviske team ser frem til å ønske deg velkommen i Princess-standen på båtmessen! Forhåndsregistrer besøket ditt for å få den beste opplevelsen.

 

E X P E R I E N C E   T H E   E X C E P T I O N A L

PRINCESS YACHTS LINE-UP
OM BÅTMESSEN

Hvert år i september ønsker Cannes Yachting Festival velkommen til en fantastisk båtmesse i den glitrende bukten Cannes. Utstillere, besøkende, eiere og fremtidige kjøpere møtes for å utforske de to havnene på den franske rivieraen «Le Vieux Port» og «Port Pierre Canto» med over 600 utstilte båter på vann og land, hvorav hundre verdenspremierer.

UTSTILTE BÅTMODELLER

Princess Yachts vil presentere en lineup med 8 båter, alle er ennå ikke avslørt.

  • Princess S80 – Verdenspremiere
  • Princess S65 – Europeisk premiere

OBS! Vi tar forbehold om endringer nærmere arrangementet.

ÅPNINGSTIDER

Tirsdag 10. september til søndag 15. september

Tirsdag: kl. 10-19
Onsdag: kl. 10-19
Torsdag: kl. 10-19
Fredag: kl. 10-22
Lørdag: kl. 10-19
Søndag: kl. 10-18

HOTELLANBEFALINGER

JW Marriott Cannes
Radisson Blu 1835 Hotel & Thalasso
Five Seas Hotel Cannes
Croisett Beach Cannes by Sofitel

STED

Cannes Vieux Port

ALLE BESØK I PRINCESS-STANDEN MÅ REGISTRERES, FORHÅNDSREGISTRER GJERNE BESØKET DITT
VIDEOER & BILDER FRA TIDLIGERE ÅR
contact
contact

KONTAKT OSS

Vi gleder oss til å komme i kontakt med Deg!

BESTILLE DELER

Hvis tilbehør eller reservedel du ønsker ikke er tilgjengelig i vår nettbutikk?

Princess Yachts Norway AS

Åpningstider
Mandag – Fredag 09:00 – 16:30
Andre tider etter avtale.

Åpningstider
Månd – Fred 9:30 – 18 (sommer)
Månd – Fred 9:30 – 17 (vinter)
Andre tider etter avtale.

Princess Yachts West Sweden AB

Åpningstider
Mandag – Torsdag 07:30 – 17:00
Fredag 07:30 – 14:00
Andre tider etter avtale.

Princess Yachts Denmark ApS

Åpningstider
Mandag – Fredag 09:00 – 17:00
Andre tider etter avtale.

EIER & STYRET

Sverige | Norge | Danmark

benny-martinsson_2017-sv_500x500px
Benny Martinsson

Eier | Styremedlem
CEO
benny@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 10

jessica-martinsson_southampton-2017-sv_500x500px
Jessica Martinsson, M.Sc.

Eier | Styremedlem
Salg, markedsføring & økonomi
jessica@princessyachts.se
M: +46 70 668 77 13

Lars Falkeskog

Eier | Styreleder

DET NORSKE KONTORET BERGEN

svein-erik-palmstrom_oslo-2017-sv_500x500px
Svein Erik Palmstrøm

Managing Director Norge & Salg
sveinerik@princessyachts.no
M: +47 477 62 069

Petter Mork-Knudsen-PYS
Petter Mork Knudsen

Salg & Service West Norge
petter@princessyachts.no
M: +47 918 42 349

niclas-juvakka
Niclas Juvakka

Innkjøpere & Deler Salg
support@princessyachts.se

Robert-Pedersen
Robert Pedersen

Verkstadsleder
robert@princessyachts.no
M: +47 459 53 020

Stian-Ostebrod
Stian Østebrød

Mekaniker

DET NORSKE KONTORET OSLO

Eva-Dammen-100
Eva Dammen

Manager East Norge & Salg
eva@princessyachts.no
M: +47 477 60 887

stein-ulltveit-moe
Stein Ulltveit-Moe

Salg & Service East Norge
stein@princessyachts.no
M: +47 477 59 663

niclas-juvakka
Niclas Juvakka

Innkjøpere & Deler Salg
support@princessyachts.se

DET SVENSKE KONTORET

Johan Stübner-PYS
Johan Stübner

Sales Executive
johan@princessyachts.se
T +46 70 644 28 42

jane cooper 500x500 web
Jane Cooper

Finance Manager Scandinavia
finance@princessyachts.se
T +46 70 644 21 30

Processed with VSCO with b1 preset
Nellie Petersen

Markedskoordinator Scandinavia
marketing@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 51

niclas-juvakka
Niclas Juvakka

Innkjøpere & Deler Salg
support@princessyachts.se

jesper-rohlander-sv_500x500px
Jesper Röhlander

Service Manager Sverige
jesper@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 02

Kalle-Wallin
Kalle Wallin

Technical Aftersales
kalle@princessyachts.se

staff, person
Mattias Rutgersson

Technical Aftersales
kalle@princessyachts.se

DET DANSKE KONTORET

Mads Roepstorff-PYS
Mads Roepstorff

Managing Director Denmark & Sales
mads@princessyachts.dk
M: +45 40 10 18 84

Nicolai Sander-web
Nicolai Sander

Sales Executive
nicolai@princessyachts.dk
M: +45 40 23 18 81

niclas-juvakka
Niclas Juvakka

Innkjøpere & Deler Salg
support@princessyachts.se

Shayda-web
Shayda Mehran

Coordinator & Office Manager
shayda@princessyachts.dk
M: +45 81 45 71 04

Vlatko Verovic-web
Vlatko Verovic

Aftersales Denmark
support@princessyachts.dk