fbpx

Princess Yachts Norway AS er den offisielle distributøren for Princess Yachts i Norge med kontorer i Bergen og Oslo med salg av nye og brukte båter. På Vestlandet holder vi til i Dolviken, bare noen få minutter fra Flesland lufthavn i Bergen. De fleste som har fritidsbåt på Vestlandet er vanligvis kjent med anlegget i Dolviken. Prinsesse i Norge har vært her lenge.

Her har vi salgskontor, båthavn, utstillingshall, verksted og båtheis for å betjene våre kunder. Anlegget er laget for salg av fritidsbåter med høyest eksponering. Vi har 1400 kvm hage dedikert til salg og båtservice. For best eksponering av båter har vi nye og brukte båter i utstillingshallen. Her kan du se på båter året rundt innendørs.

I tillegg til salgs- og utstillingshallen har vi verkstedet der vi kan jobbe innendørs på båter opp til 70 fot. Med vår 50 tonn lift for løft og hydraulisk vogn for transport, kan du raskt få båter på vårt servicesenter.

  • Løftekapasitet 50 tonn
  • Servicebil
  • Workshop og renoveringsavdeling
  • Utstillingshall
  • Ettermontering
  • Ytrebygdsvegen 37, 5251 Søreidgrend, Norge
  • +47 55525030
" Vi supportar våra kunder – även helger och semestertid! "

Playlist: Princess Yachts Norway (West)

contact
contact

KONTAKT OSS

Vi gleder oss til å komme i kontakt med Deg!

BESTILLE DELER

Hvis tilbehør eller reservedel du ønsker ikke er tilgjengelig i vår nettbutikk?

Princess Yachts Norway AS

Åpningstider
Mandag – Fredag 09:00 – 16:30
Andre tider etter avtale.

Åpningstider
Månd – Fred 9:30 – 18 (sommer)
Månd – Fred 9:30 – 17 (vinter)
Andre tider etter avtale.

Princess Yachts West Sweden AB

Åpningstider
Mandag – Torsdag 07:30 – 17:00
Fredag 07:30 – 14:00
Andre tider etter avtale.

Princess Yachts Denmark ApS

Åpningstider
Mandag – Fredag 09:00 – 17:00
Andre tider etter avtale.

EIER & STYRET

Sverige | Norge | Danmark

benny-martinsson_2017-sv_500x500px
Benny Martinsson

Eier | Styremedlem
CEO
benny@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 10

jessica-martinsson_southampton-2017-sv_500x500px
Jessica Martinsson, M.Sc.

Eier | Styremedlem
Salg, markedsføring & økonomi
jessica@princessyachts.se
M: +46 70 668 77 13

Lars Falkeskog

Eier | Styreleder

DET NORSKE KONTORET BERGEN

svein-erik-palmstrom_oslo-2017-sv_500x500px
Svein Erik Palmstrøm

Managing Director Norge & Salg
sveinerik@princessyachts.no
M: +47 477 62 069

petter-mork-knudsen-sv_500x500px
Petter Mork Knudsen

Salg & Service West Norge
petter@princessyachts.no
M: +47 918 42 349

seweryn-jaeger-sv_500x500px
Seweryn K. Jæger

Innkjøpere & Deler Salg
support@princessyachts.no

Robert-Pedersen
Robert Pedersen

Verkstadsleder
robert@princessyachts.no
M: +47 459 53 020

Stian-Ostebrod
Stian Østebrød

Mekaniker

fredrik_fluge_nielsen_web
Fredrik Fluge Nilsen

Mekaniker

DET NORSKE KONTORET OSLO

Eva-Dammen-100
Eva Dammen

Manager East Norge & Salg
eva@princessyachts.no
M: +47 477 60 887

stein-ulltveit-moe
Stein Ulltveit-Moe

Salg & Service East Norge
stein@princessyachts.no
M: +47 477 59 663

profile
Rekruttering pågår

Mekaniker

seweryn-jaeger-sv_500x500px
Seweryn K. Jæger

Innkjøpere & Deler Salg
support@princessyachts.no

DET SVENSKE KONTORET

Alexander-Tilly
Alexander Tilly

Sales Executive
alexander@princessyachts.se
M: +46 70 644 28 42

profile
Jane Cooper

Finance Manager Scandinavia
finance@princessyachts.se
T +46 70 644 21 30

nellie-petersen
Nellie Petersen

Markedskoordinator Scandinavia
marketing@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 51

seweryn-jaeger-sv_500x500px
Seweryn K. Jæger

Innkjøpere & Deler Salg
support@princessyachts.se

jesper-rohlander-sv_500x500px
Jesper Röhlander

Service Manager Sverige
jesper@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 02

Kalle-Wallin
Kalle Wallin

Technical Aftersales
kalle@princessyachts.se

DET DANSKE KONTORET

peter-vinther-sv_500x500px
Peter Vinther

Managing Director Danmark & Salg
peter@princessyachts.dk
M: +45 40 10 18 84

Thomas-Lykke
Thomas Lykke

Sales Executive
thomas@princessyachts.dk
M: +45 40 24 18 84

seweryn-jaeger-sv_500x500px
Seweryn K. Jæger

Innkjøpere & Deler Salg
support@princessyachts.dk

Michael-schmidt-500x500
Michael Schmidt

Mekaniker
support@princessyachts.dk
T: +45 32 67 13 25

Veit-Kormannshaus-Krei
Veit Kormannshaus Krei

Mekaniker
support@princessyachts.dk
T: +45 32 67 13 25