Vi inviterer dig til at deltage i Copenhagen Boat Show 2024, der finder sted fra den 22. til den 25. August ved Ishøj Havn. Oplev en verden af luksus og innovation med Princess Yachts  Danmark. Copenhagen Boat Show er en af de mest betydningsfulde bådmesser i Skandinavien, der tiltrækker både entusiaster og professionelle fra hele skandinavia. Messeområdet strækker sig over de smukke omgivelser ved Ishøj Havn, hvor et bredt udvalg af både, fra små sejlbåde til luksusyachter, bliver præsenteret.

Hvad kan du forvente:

Eksklusive fremvisninger: Udforsk de nyeste modeller fra Princess Yachts, kendt for deres elegante design og avancerede teknologi.

Personlige rundvisninger: Vores ekspertteam er til stede for at guide dig gennem vores yachter og besvare dine spørgsmål.

Netværksmuligheder: Mød andre yacht-entusiaster og professionelle fra branchen.

Inspiration og information: Få indsigt i de seneste trends og teknologier inden for maritimt design.


LINE-UP

Princess F65
Princess F45
Princess V40

*Kan blive ændret før udstillingen

OM BÅDMESSEN

Copenhagen Boat Show er Danmarks største flydende bådmesse, som afholdes for 8. år i træk.

UDSTILLEDE BÅDMODELLER

Princess F65
Princess F45
Princess V40

*Kan blive ændret før udstillingen

ÅBNINGSTIDER

Torsdag den 22. august 12.00 – 18.00
Fredag ​​og lørdag den 23. og 24. august  10.00 – 18.00
Søndag den 25. august 10.00 – 17.00

STED

Søhesten 1C, 2635 Ishøj, Danmark

UDBESTIL VENLIGST JERES BESØG PÅ FORHÅND
VIDEO & FOTON FRÅN TIDIGARE ÅR
contact
contact

KONTAKT OSS

Vi gleder oss til å komme i kontakt med Deg!

BESTILLE DELER

Hvis tilbehør eller reservedel du ønsker ikke er tilgjengelig i vår nettbutikk?

Princess Yachts Norway AS

Åpningstider
Mandag – Fredag 09:00 – 16:30
Andre tider etter avtale.

Åpningstider
Månd – Fred 9:30 – 18 (sommer)
Månd – Fred 9:30 – 17 (vinter)
Andre tider etter avtale.

Princess Yachts West Sweden AB

Åpningstider
Mandag – Torsdag 07:30 – 17:00
Fredag 07:30 – 14:00
Andre tider etter avtale.

Princess Yachts Denmark ApS

Åpningstider
Mandag – Fredag 09:00 – 17:00
Andre tider etter avtale.

EIER & STYRET

Sverige | Norge | Danmark

benny-martinsson_2017-sv_500x500px
Benny Martinsson

Eier | Styremedlem
CEO
benny@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 10

jessica-martinsson_southampton-2017-sv_500x500px
Jessica Martinsson, M.Sc.

Eier | Styremedlem
Salg, markedsføring & økonomi
jessica@princessyachts.se
M: +46 70 668 77 13

Lars Falkeskog

Eier | Styreleder

DET NORSKE KONTORET BERGEN

svein-erik-palmstrom_oslo-2017-sv_500x500px
Svein Erik Palmstrøm

Managing Director Norge & Salg
sveinerik@princessyachts.no
M: +47 477 62 069

Petter Mork-Knudsen-PYS
Petter Mork Knudsen

Salg & Service West Norge
petter@princessyachts.no
M: +47 918 42 349

niclas-juvakka
Niclas Juvakka

Innkjøpere & Deler Salg
support@princessyachts.se

Robert-Pedersen
Robert Pedersen

Verkstadsleder
robert@princessyachts.no
M: +47 459 53 020

Stian-Ostebrod
Stian Østebrød

Mekaniker

DET NORSKE KONTORET OSLO

Eva-Dammen-100
Eva Dammen

Manager East Norge & Salg
eva@princessyachts.no
M: +47 477 60 887

stein-ulltveit-moe
Stein Ulltveit-Moe

Salg & Service East Norge
stein@princessyachts.no
M: +47 477 59 663

niclas-juvakka
Niclas Juvakka

Innkjøpere & Deler Salg
support@princessyachts.se

DET SVENSKE KONTORET

Johan Stübner-PYS
Johan Stübner

Sales Executive
johan@princessyachts.se
T +46 70 644 28 42

jane cooper 500x500 web
Jane Cooper

Finance Manager Scandinavia
finance@princessyachts.se
T +46 70 644 21 30

Processed with VSCO with b1 preset
Nellie Petersen

Markedskoordinator Scandinavia
marketing@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 51

niclas-juvakka
Niclas Juvakka

Innkjøpere & Deler Salg
support@princessyachts.se

jesper-rohlander-sv_500x500px
Jesper Röhlander

Service Manager Sverige
jesper@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 02

Kalle-Wallin
Kalle Wallin

Technical Aftersales
kalle@princessyachts.se

staff, person
Mattias Rutgersson

Technical Aftersales
kalle@princessyachts.se

DET DANSKE KONTORET

Mads Roepstorff-PYS
Mads Roepstorff

Managing Director Denmark & Sales
mads@princessyachts.dk
M: +45 40 10 18 84

Nicolai Sander-web
Nicolai Sander

Sales Executive
nicolai@princessyachts.dk
M: +45 40 23 18 81

niclas-juvakka
Niclas Juvakka

Innkjøpere & Deler Salg
support@princessyachts.se

Shayda-web
Shayda Mehran

Coordinator & Office Manager
shayda@princessyachts.dk
M: +45 81 45 71 04

Vlatko Verovic-web
Vlatko Verovic

Aftersales Denmark
support@princessyachts.dk