fbpx

NAVN MED BELYSNING

Navn i rustfritt stål med belysning i alle fonter og størrelser. Ønskes hjemmehavn anbefales disse bokstavene uten belysning. Hver bokstav er montert med hull i plasten for strømforsyning og noen ganger også feste, noe som medfører en omfattende plastreparasjon ved navnebytte. Lysfarge og styrke er ikke garantert og kan avvike fra annen belysning på båten. Plexiglasset som brukes til belysning varierer i tykkelse og kan avvike fra eksempelbilder. Pris for skilt oppgis på forespørsel. Omtrent to dager med montering, belastes fortløpende.

NAVN I RUSTFRITT STÅL

Stilig navn i rustfritt stål, med hjemmeport om ønskelig. Kan bestilles i alle fonter og størrelser. Monteres enkelt med selvklebende tape montert på baksiden av bokstavene. Husk at for smale bokstaver kan være vanskelig å feste riktig. Lett å fjerne ved navnebytte og etterlater ingen monteringshull i plasten. Fast pris på skiltet bestilles via nettbutikk. Frakt eller montering kommer i tillegg. Ca to timers arbeid.

NAVN I TAPE

Navn i tape, med hjemmeport om ønskelig, kan bestilles i hvilken som helst font, størrelse og farge hos de fleste reklamebyråer. Monteres enkelt ved å lime på plass. Lett å fjerne ved navnebytte og etterlater ingen monteringshull i plasten. Ved kjøp av båt hos oss kan vi hjelpe med korrekturlesing, bestilling og montering, ca to timer.

contact
contact

KONTAKT OSS

Vi gleder oss til å komme i kontakt med Deg!

BESTILLE DELER

Hvis tilbehør eller reservedel du ønsker ikke er tilgjengelig i vår nettbutikk?

Princess Yachts Norway AS

Åpningstider
Mandag – Fredag 09:00 – 16:30
Andre tider etter avtale.

Åpningstider
Månd – Fred 9:30 – 18 (sommer)
Månd – Fred 9:30 – 17 (vinter)
Andre tider etter avtale.

Princess Yachts West Sweden AB

Åpningstider
Mandag – Torsdag 07:30 – 17:00
Fredag 07:30 – 14:00
Andre tider etter avtale.

Princess Yachts Denmark ApS

Åpningstider
Mandag – Fredag 09:00 – 17:00
Andre tider etter avtale.

EIER & STYRET

Sverige | Norge | Danmark

benny-martinsson_2017-sv_500x500px
Benny Martinsson

Eier | Styremedlem
CEO
benny@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 10

jessica-martinsson_southampton-2017-sv_500x500px
Jessica Martinsson, M.Sc.

Eier | Styremedlem
Salg, markedsføring & økonomi
jessica@princessyachts.se
M: +46 70 668 77 13

Lars Falkeskog

Eier | Styreleder

DET NORSKE KONTORET BERGEN

svein-erik-palmstrom_oslo-2017-sv_500x500px
Svein Erik Palmstrøm

Managing Director Norge & Salg
sveinerik@princessyachts.no
M: +47 477 62 069

petter-mork-knudsen-sv_500x500px
Petter Mork Knudsen

Salg & Service West Norge
petter@princessyachts.no
M: +47 918 42 349

seweryn-jaeger-sv_500x500px
Seweryn K. Jæger

Innkjøpere & Deler Salg
support@princessyachts.no

Robert-Pedersen
Robert Pedersen

Verkstadsleder
robert@princessyachts.no
M: +47 459 53 020

Stian-Ostebrod
Stian Østebrød

Mekaniker

fredrik_fluge_nielsen_web
Fredrik Fluge Nilsen

Mekaniker

DET NORSKE KONTORET OSLO

Eva-Dammen-100
Eva Dammen

Manager East Norge & Salg
eva@princessyachts.no
M: +47 477 60 887

stein-ulltveit-moe
Stein Ulltveit-Moe

Salg & Service East Norge
stein@princessyachts.no
M: +47 477 59 663

profile
Rekruttering pågår

Mekaniker

seweryn-jaeger-sv_500x500px
Seweryn K. Jæger

Innkjøpere & Deler Salg
support@princessyachts.no

DET SVENSKE KONTORET

Alexander-Tilly
Alexander Tilly

Sales Executive
alexander@princessyachts.se
M: +46 70 644 28 42

profile
Jane Cooper

Finance Manager Scandinavia
finance@princessyachts.se
T +46 70 644 21 30

nellie-petersen
Nellie Petersen

Markedskoordinator Scandinavia
marketing@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 51

seweryn-jaeger-sv_500x500px
Seweryn K. Jæger

Innkjøpere & Deler Salg
support@princessyachts.se

jesper-rohlander-sv_500x500px
Jesper Röhlander

Service Manager Sverige
jesper@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 02

Kalle-Wallin
Kalle Wallin

Technical Aftersales
kalle@princessyachts.se

DET DANSKE KONTORET

peter-vinther-sv_500x500px
Peter Vinther

Managing Director Danmark & Salg
peter@princessyachts.dk
M: +45 40 10 18 84

Thomas-Lykke
Thomas Lykke

Sales Executive
thomas@princessyachts.dk
M: +45 40 24 18 84

seweryn-jaeger-sv_500x500px
Seweryn K. Jæger

Innkjøpere & Deler Salg
support@princessyachts.dk

Michael-schmidt-500x500
Michael Schmidt

Mekaniker
support@princessyachts.dk
T: +45 32 67 13 25

Veit-Kormannshaus-Krei
Veit Kormannshaus Krei

Mekaniker
support@princessyachts.dk
T: +45 32 67 13 25