Kontakt:
+47 66 76 08 70

Princess Yachts Norway AS er offisiell distributør for Princess Yachts i Norge med kontor i Oslo og Bergen, med salg av nye og brukte båter. Her har vi salgskontor og marina med 50 tonns kran, diesel, marinebutikk og restaurant. Anlegget er laget for salg av fritidsbåter med høyeste eksponering. Vi har flere bryggeplasser dedikert salg og båtservice.

  • Løftekapasitet 50 tonn
  • Bryggeplasser
  • Marinebutikk
  • Restaurant
" Vi supportar våra kunder – även helger och semestertid! "

contact
contact

KONTAKT OSS

Vi gleder oss til å komme i kontakt med Deg!

BESTILLE DELER

Hvis tilbehør eller reservedel du ønsker ikke er tilgjengelig i vår nettbutikk?

Princess Yachts Norway AS

Åpningstider
Mandag – Fredag 09:00 – 16:30
Andre tider etter avtale.

Åpningstider
Månd – Fred 9:30 – 18 (sommer)
Månd – Fred 9:30 – 17 (vinter)
Andre tider etter avtale.

Princess Yachts West Sweden AB

Åpningstider
Mandag – Torsdag 07:30 – 17:00
Fredag 07:30 – 14:00
Andre tider etter avtale.

Princess Yachts Denmark ApS

Åpningstider
Mandag – Fredag 09:00 – 17:00
Andre tider etter avtale.

EIER & STYRET

Sverige | Norge | Danmark

benny-martinsson_2017-sv_500x500px
Benny Martinsson

Eier | Styremedlem
CEO
benny@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 10

jessica-martinsson_southampton-2017-sv_500x500px
Jessica Martinsson, M.Sc.

Eier | Styremedlem
Salg, markedsføring & økonomi
jessica@princessyachts.se
M: +46 70 668 77 13

Lars Falkeskog

Eier | Styreleder

DET NORSKE KONTORET BERGEN

svein-erik-palmstrom_oslo-2017-sv_500x500px
Svein Erik Palmstrøm

Managing Director Norge & Salg
sveinerik@princessyachts.no
M: +47 477 62 069

Petter Mork-Knudsen-PYS
Petter Mork Knudsen

Salg & Service West Norge
petter@princessyachts.no
M: +47 918 42 349

seweryn-jaeger-sv_500x500px
Seweryn K. Jæger

Innkjøpere & Deler Salg
support@princessyachts.no

niclas-juvakka
Niclas Juvakka

Innkjøpere & Deler Salg
support@princessyachts.se

Robert-Pedersen
Robert Pedersen

Verkstadsleder
robert@princessyachts.no
M: +47 459 53 020

Stian-Ostebrod
Stian Østebrød

Mekaniker

DET NORSKE KONTORET OSLO

Eva-Dammen-100
Eva Dammen

Manager East Norge & Salg
eva@princessyachts.no
M: +47 477 60 887

stein-ulltveit-moe
Stein Ulltveit-Moe

Salg & Service East Norge
stein@princessyachts.no
M: +47 477 59 663

niclas-juvakka
Niclas Juvakka

Innkjøpere & Deler Salg
support@princessyachts.se

seweryn-jaeger-sv_500x500px
Seweryn K. Jæger

Innkjøpere & Deler Salg
support@princessyachts.no

DET SVENSKE KONTORET

Johan Stübner-PYS
Johan Stübner

Sales Executive
johan@princessyachts.se
T +46 70 644 28 42

jane cooper 500x500 web
Jane Cooper

Finance Manager Scandinavia
finance@princessyachts.se
T +46 70 644 21 30

Processed with VSCO with b1 preset
Nellie Petersen

Markedskoordinator Scandinavia
marketing@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 51

jesper-rohlander-sv_500x500px
Jesper Röhlander

Service Manager Sverige
jesper@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 02

Kalle-Wallin
Kalle Wallin

Technical Aftersales
kalle@princessyachts.se

niclas-juvakka
Niclas Juvakka

Innkjøpere & Deler Salg
support@princessyachts.se

seweryn-jaeger-sv_500x500px
Seweryn K. Jæger

Innkjøpere & Deler Salg
support@princessyachts.se

DET DANSKE KONTORET

Mads Roepstorff-PYS
Mads Roepstorff

Managing Director Denmark & Sales
mads@princessyachts.dk
M: +45 40 10 18 84

Shayda-web
Shayda Mehran

Coordinator & Office Manager
shayda@princessyachts.dk
M: +45 81 45 71 04

Daniel-Hofmann-500x500 (1)
Daniel Hofmann

Sales Executive
daniel@princessyachts.dk
M: +45 29 75 00 41

Michael-schmidt-500x500
Michael Schmidt

Service Manager Denmark
support@princessyachts.dk
T: +45 32 67 13 25

Vlatko Verovic-web
Vlatko Verovic

Aftersales Denmark
support@princessyachts.dk

niclas-juvakka
Niclas Juvakka

Innkjøpere & Deler Salg
support@princessyachts.se

seweryn-jaeger-sv_500x500px
Seweryn K. Jæger

Innkjøpere & Deler Salg
support@princessyachts.dk