februar 6, 2018 Jessica Martinsson

Første bildene av den nye V65

Første bilder av den helt nye V65 som nettopp ble lansert på boot Düsseldorf forrige uke. Kraftig og progressiv, representerer hun den spennende fremtiden for Princess V Class-serien. En romslig cockpit med solseng og et velutstyrt kjøkken med perfekt plassering inviterer til et behagelig liv om bord. Man kan åpne opp båten med de store skyvedører akter i tillegg til soltaket, noe som gir en enorm romfølelse.

Oppdag mer här.

contact
contact

KONTAKT OSS

Vi gleder oss til å komme i kontakt med Deg!

Princess Yachts West Sweden

Åbningstider

Mandag – Torsdag 07:30 – 17:00
Fredag 07:30 – 14:00
Andre tider etter avtale.

Princess Yachts West Norway

Åbningstider

Mandag – Fredag 09:00 – 16:30
Andre tider etter avtale.

Princess Yachts Denmark

Åbningstider

Mandag – Fredag 09:00 – 17:00
Andre tider etter avtale.


Hvis tilbehør eller reservedel du ønsker ikke er tilgjengelig i vår nettbutikk, vennligst send en e-post til følgende informasjon aftersales@princessyachts.no

  • Båtmodell
  • Skrognummer eller byggenr
  • Beskrivelse av delen
  • Artikkel nr hvis tilgjengelig
  • Bilde av del
  • Leveringsadress


Name (required)

Email (required)

Phone number (required)

Message

We’d like to keep in touch with you with information about your yacht, our latest offers and invitations to events and boat shows, as well as the products and services available from us. We will never sell your data and will keep your details safe and secure. If you consent to us contacting you for this purpose, please tick the relevant boxes to select the channels through which you are happy to receive information from us. You can update your preferences at any time by emailing info@princessyachts.no.
MailE-mailSMSTelephone

EIER & STYRET

Sverige | Norge | Danmark

benny-martinsson_2017-sv_500x500px
Benny Martinsson

Eier | Styremedlem
CEO Sverige & Salg
benny@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 10

jessica-martinsson_southampton-2017-sv_500x500px
Jessica Martinsson, M.Sc.

Eier | Styremedlem
Salg, markedsføring & økonomi
jessica@princessyachts.se
M: +46 70 668 77 13

Lars Falkeskog

Eier | Styreleder

Marie Falkeskog

Eier | Styremedlem

DET NORSKE KONTORET

svein-erik-palmstrom_oslo-2017-sv_500x500px
Svein Erik Palmstrøm

CEO Norge & Salg
sveinerik@princessyachts.no
M: +47 93 68 84 81

petter-mork-knudsen-sv_500x500px
Petter Mork Knudsen

Salg & Service Norge
petter@princessyachts.no
M: +47 918 42 349

Arne-Toftevag
Arne Toftevåg

Mekaniker Norge

bjarne-trefall
Bjarne Trefall

Mekaniker Norge

seweryn-jaeger-sv_500x500px
Seweryn K. Jæger

Innkjøpere & Deler Salg
aftersales@princessyachts.no

DET SVENSKE KONTORET

lotta-soderblom_sv_v2_500x500px
Lotta Söderblom

Markedskoordinator Scandinavia
lotta@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 51

Daniel-Hogstrom
Daniel Högström

Salg
daniel@princessyachts.se
M: +46 70 644 28 40

Alexander-Tilly
Alexander Tilly

Salg
alexander@princessyachts.se
M: +46 70 644 28 42

seweryn-jaeger-sv_500x500px
Seweryn K. Jæger

Innkjøpere & Deler Salg
aftersales@princessyachts.se

mirsad-nuhanovic-sv_500x500px
Mirsad Nuhanovic

Workshop Manager Sverige
mirsad@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 30

jesper-rohlander-sv_500x500px
Jesper Röhlander

Service Manager Sverige
jesper@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 02

Magnus-Nystrom
Magnus Nyström

Mekaniker Sverige

Peter-Andersson
Peter Andersson

Mekaniker Sverige

profile
Patrik Gunnarsson

Mekaniker Sverige

DET DANSKE KONTORET

peter-vinther-sv_500x500px
Peter Vinther

CEO Danmark & Salg
peter@princessyachts.dk
M: +45 40 10 18 84

Jannik-Voss-Brogaard
Jannik Voss Brogaard

Salg
jannik@princessyachts.dk
M: +45 40 24 18 84

john-pedersen-sv_500x500px
John Pedersen

Mekaniker Danmark
john@princessyachts.dk
M: +45 40 33 18 84

profile
Vi leter etter en mekaniker i Danmark
seweryn-jaeger-sv_500x500px
Seweryn K. Jæger

Innkjøpere & Deler Salg
aftersales@princessyachts.dk