fbpx

Når det kommer til rib med vannjet så er Williams førstevalget rundt om i verden takket være sine funksjonaliteter og prestasjoner. De forener praktiske funksjoner, transport fra båt til land går som en lek. Gi gass og kjenn akselerasjonen av den sikre vannjetten. Williams kan brukes til de fleste behov, kraftfull nok til vannsport og vannski, stabil for transport og behagelig å kjøre rundt i. Når man er ferdig så kan man lett og trygt parkere den i garasjen eller på badeplattformen.

Mathew og John Hornsby er to brødre som brenner for å bygge båter. I 1995 bestemte de seg for å gjøre sin hobby til deres daglige arbeid. Deres selskap begynte med å bygge trebåter i England. De tok navne Williams fra fra deres mors pikenavn. Rykte om deres båter vokste raskt. I 2004 bestemte de seg for å bygge rib med vannjet for yachter. I dag er Williams verdens ledende spesialister på rib med vannjet.

MINIJET

38+ ft / 11+ m båter
3+1 mennesker

TURBOJET

 40+ ft / 12+ m båter
3-6 mennesker

SPORTJET

65+ ft / 20+ m båter
5-7 mennesker

DIESELJET

82+ ft / 25+ m båter
7-11 mennesker

BÅTTESTER

Playlist: Williams Jet Tender Reviews

SERVICE & VEDLIKEHOLD

En Williams Jet Tender er enkel å håndtere og ta vare på. Disse videoene bør brukes sammen med båtens håndbok for å hjelpe deg med å få mest mulig ut av Williams.

Introduction to your Williams tender

SOLGTE WILLIAMS JET TENDERS I ÅR

Kommande somrar kommer vi alla kunna njuta av några nya Williams som vi med glädje skall leverera till vår Skandinaviska skärgård.

contact
contact

KONTAKT OSS

Vi gleder oss til å komme i kontakt med Deg!

BESTILLE DELER

Hvis tilbehør eller reservedel du ønsker ikke er tilgjengelig i vår nettbutikk?

Princess Yachts Norway AS

Åpningstider
Mandag – Fredag 09:00 – 16:30
Andre tider etter avtale.

Åpningstider
Månd – Fred 9:30 – 18 (sommer)
Månd – Fred 9:30 – 17 (vinter)
Andre tider etter avtale.

Princess Yachts West Sweden AB

Åpningstider
Mandag – Torsdag 07:30 – 17:00
Fredag 07:30 – 14:00
Andre tider etter avtale.

Princess Yachts Denmark ApS

Åpningstider
Mandag – Fredag 09:00 – 17:00
Andre tider etter avtale.

EIER & STYRET

Sverige | Norge | Danmark

benny-martinsson_2017-sv_500x500px
Benny Martinsson

Eier | Styremedlem
CEO
benny@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 10

jessica-martinsson_southampton-2017-sv_500x500px
Jessica Martinsson, M.Sc.

Eier | Styremedlem
Salg, markedsføring & økonomi
jessica@princessyachts.se
M: +46 70 668 77 13

Lars Falkeskog

Eier | Styreleder

DET NORSKE KONTORET BERGEN

svein-erik-palmstrom_oslo-2017-sv_500x500px
Svein Erik Palmstrøm

Managing Director Norge & Salg
sveinerik@princessyachts.no
M: +47 477 62 069

petter-mork-knudsen-sv_500x500px
Petter Mork Knudsen

Salg & Service West Norge
petter@princessyachts.no
M: +47 918 42 349

seweryn-jaeger-sv_500x500px
Seweryn K. Jæger

Innkjøpere & Deler Salg
support@princessyachts.no

Robert-Pedersen
Robert Pedersen

Verkstadsleder
robert@princessyachts.no
M: +47 459 53 020

Stian-Ostebrod
Stian Østebrød

Mekaniker

fredrik_fluge_nielsen_web
Fredrik Fluge Nilsen

Mekaniker

DET NORSKE KONTORET OSLO

Eva-Dammen-100
Eva Dammen

Manager East Norge & Salg
eva@princessyachts.no
M: +47 477 60 887

stein-ulltveit-moe
Stein Ulltveit-Moe

Salg & Service East Norge
stein@princessyachts.no
M: +47 477 59 663

profile
Rekruttering pågår

Mekaniker

seweryn-jaeger-sv_500x500px
Seweryn K. Jæger

Innkjøpere & Deler Salg
support@princessyachts.no

DET SVENSKE KONTORET

Alexander-Tilly
Alexander Tilly

Sales Executive
alexander@princessyachts.se
M: +46 70 644 28 42

profile
Jane Cooper

Finance Manager Scandinavia
finance@princessyachts.se
T +46 70 644 21 30

nellie-petersen
Nellie Petersen

Markedskoordinator Scandinavia
marketing@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 51

seweryn-jaeger-sv_500x500px
Seweryn K. Jæger

Innkjøpere & Deler Salg
support@princessyachts.se

jesper-rohlander-sv_500x500px
Jesper Röhlander

Service Manager Sverige
jesper@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 02

Kalle-Wallin
Kalle Wallin

Technical Aftersales
kalle@princessyachts.se

DET DANSKE KONTORET

peter-vinther-sv_500x500px
Peter Vinther

Managing Director Danmark & Salg
peter@princessyachts.dk
M: +45 40 10 18 84

Thomas-Lykke
Thomas Lykke

Sales Executive
thomas@princessyachts.dk
M: +45 40 24 18 84

seweryn-jaeger-sv_500x500px
Seweryn K. Jæger

Innkjøpere & Deler Salg
support@princessyachts.dk

Michael-schmidt-500x500
Michael Schmidt

Mekaniker
support@princessyachts.dk
T: +45 32 67 13 25

Veit-Kormannshaus-Krei
Veit Kormannshaus Krei

Mekaniker
support@princessyachts.dk
T: +45 32 67 13 25